30. srp, 2019

Ráda bych doporučila transformační pobyt u Renaty všem, které toto místo a její silná transformační energie Renaty volá. Není jednoduché dát do slov, jakým převratem pro mne tento pobyt byl. Ocitla jsem se tu v úplně jiné nádherné dimenzi. Spustily se mi zde očistné a aktivační procesy, které mě postupně vedly do rozpouštění různých iluzí o sobě a druhých, systému, ve kterém žijeme. Vše ale plynulo samo, naprosto přirozeně dle toho, na co jsem byla připravena. Za to jsem nesmírně vděčná. Po návratu se mi začaly některé věci úplně přeskládávat a utvářet tak, abych to byla skutečně „JÁ“ a žila v souladu se sebou a tím, proč jsem zde. Toto vysokovibrační místo a přítomnost Renaty jsem velmi si užila, zamilovala si to tu :-) Děkuji moc! :-)

Jitka
27. srp, 2019

"... po návratu mám pocit, že kam se hnu, tam s sebou tahám jakási " vlákna" , která zůstávají v prostoru, kterým projdu... vidím to jako vlákna, ale možná to jsou nějaké základy pro další portály a dává mi smysl nic nedělat, respektive do ničeho nezasahovat a nechat to, ať se děje samo.. jsem ráda, že cítím, že se Něco děje... "

Jana
27. srp, 2019

POKUD TO ČLOVĚK UMOŽNÍ A JE PŘIPRAVENÝ, JE PRO NĚJ U RENATY MÍSTO PRO ZÁSADNÍ PŘEMĚNU V JEHO PRAPŮVODNÍM VYJÁDŘENÍ...NEBO SPÍŠ K NÁVRATU K JEHO PRVOTNÍMU VYJÁDŘENÍ SEBE SAMA.

SOŇA